Jujubee wysyła noworoczne pocztówki do Trumpa, Merkel, Putina i Obamy

0

Zespół Jujubee z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wysłał czterem przywódcom państw noworoczne pocztówki. Cała akcja ma na celu promocję gry Realpolitiks, która ukaże się już w lutym 2017 roku. Tytuł pozwala mierzyć się z problemami współczesnego świata, ukazuje widoczne i niewidoczne granice geopolityczne oraz umożliwia korzystanie z zasobów i możliwości danego kraju i jego siły gospodarczej, aby wpływać na relacje międzynarodowe.

Realpolitiks

Do Donalda Trumpa – Prezydenta-elekta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej:

Szanowny Panie Trump!

Zarządzanie państwem jest olbrzymim wyzwaniem. Gra Realpolitiks trafi na komputery PC i Mac już w lutym 2017 roku. Tytuł ten umożliwi Panu przećwiczenie wpływu Pana przywództwa na aktualne wewnętrzne i zewnętrzne zagadnienia oraz na strukturę geopolityczną obecnego świata. Panie Prezydencie.

Sprawmy, żeby gry znów były wspaniałe!

Realpolitiks

Do Angeli Merkel – Kanclerza Republiki Federalnej Niemiec:

Szanowna Pani Merkel!

Jak zapewne Pani doskonale wie, polityka jest pełna niespodzianek i czasem ciężko przewidzieć dalekosiężne skutki swoich decyzji. Na szczęście już w lutym 2017 roku na platformach PC i Mac ukaże się gra Realpolitiks. Może Pani wykorzystać mechanizmy tego tytułu do symulowania jak Pani decyzje polityczne i strategia rządu będą wpływać na Pani kraj oraz na stosunki międzynarodowe.

Realpolitiks

Do Baracka Obamy – Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej:

Szanowny Panie Obama!

Istnieje życie po prezydenturze.

W grze Realpolitiks, która na rynek trafi już w lutym 2017 roku, nie musi Pan iść na emeryturę! Może Pan pozostać przywódcą Stanów Zjednoczonych Ameryki i wciąż mierzyć się z wewnętrznymi i zewnętrznymi wyzwaniami oraz brać aktywny udział w polityce i relacjach międzynarodowych!

Realpolitiks

Do Władimira Putina – Prezydenta Federacji Rosyjskiej:

Szanowny Panie Putin!

Rządzenie krajem jest czasochłonne, trudne i wymaga pełnej uwagi przywódcy. Na szczęście już w lutym 2017 na komputerach PC i Mac ukaże się gra Realpolitiks. To najbardziej przystępna i przemyślana strategia czasu rzeczywistego osadzona we współczesnych realiach, która sprawia, że polityka staje się nieco łatwiejsza.

Realpolitiks


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lisek
Lisek
3 lat temu

Zespół Jujubee z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wysłał czterem przywódcom państw noworoczne pocztówki.

Noworoczne pocztówki z okazji świat bozego narodzenia????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????