InnoGames TV – October Episode, czyli październikowy odcinek

0

InnoGames udostępniło InnoGames TV – October Episode, czyli październikowy epizod popularnych materiałów filmowych. W każdym odcinku poruszane są różne zagadnienia gier tego producenta. Październikowy epizod zaczynają Rike i Timon z ekipy Elvenar od przybliżenia widzom gościnnie występującej w grze rasy Leśnych Elfów. Rasa ta pozwoli graczom na stworzenie szeregu wyjątkowych budynków i jednostek. Sympatyczny duet przedstawi w tym miesiącu również nowy materiał zwany „maną”, który wytwarza się w wyspecjalizowanych obiektach.

Następnie projektancki gry – Thi i Kai opowiedzieli o sezonowym wydarzeniu, w którym tajemniczy Jack O’Lantern rzuci graczom codzienne wyzwanie i nagrodzi nowymi budynkami i obrazkami awatarów za pomyślne rozwikłanie jego chytrych łamigłówek.

InnoGames - Elvenar

Wreszcie antyczne Grepolis, w którym raz jeszcze zapłoną znicze Grepolympii. Tak! Wraca Grepolimpia, popularne wydarzenie, w którym gracze ścigają się do zwycięstwa w czterech różnych dyscyplinach, charakterystycznych dla tego antycznego świata. Na koniec odcinka Thomas, Product Manager gry Plemiona, pokrótce zaprezentuje Strażnicę – najnowszy budynek wprowadzający nową mechanikę w tym popularnym, strategicznym MMO.