ImAPet zostanie nowym szkoleniowcem 100 Thieves?

0
ImAPet
fot. ImAPet at EPICENTER 2019

Od kilku dni zawodnicy australijskiego zespołu 100 Thieves muszą radzić sobie bez szkoleniowca, ponieważ zespołem rozstał się Aleksandar „kassad” Trifunović. Tekst o pożegnaniu kassada możecie przeczytać TUTAJ. Z formacją 100 Thieves od kilku dni łączony jest były trener Evil Geniuses Chet „ImAPet” Singh.

Amerykański szkoleniowiec swoją przygodę z Counter-Strike’iem rozpoczynał w Counter Logic Gaming początkowo jako analityk, a następnie został podstawowym szkoleniowcem zespołu. Swoją karierę kontynuował m.in w OpTic Gaming, NRG Esports, oraz w wspomnianym Evil Geniuses. potrafił go nawet wynieść na szczyt rankingu HLTV, lecz ostatnia forma zespołu pozostawiała wiele do życzenia, a zespół musiał opuścić właśnie Chet „ImAPet” Singh.

Gdyby faktycznie doszło do takiego transferu, miałby bardzo wysoko zawieszoną poprzeczkę, gdyż zespół w obecnym czasie występuje w wielu turniejach. Nie miał by wiele czasu na przygotowanie zespołu do najbliższych meczów. Na ten moment Evil Geniuses gra w ESL One Road to Rio, gdzie w grupie A zajmują 2. miejsce.

Największym sukcesem Cheta „ImAPet” Singha bez wątpienia jest występ w półfinale Majora w Berlinie. Prowadzonego wtedy przez niego NRG Esports uległo 0:2 Astralis.

Jeśli spekulację się potwierdzą skład 100 Thieves będzie wyglądał następująco:

  • Aaron „AZR” Ward
  • Justin „jks” Savage
  • Joakim „jkaem” Myrbostad
  • Jay „Liazz” Tregillgas
  • Sean „Gratisfaction” Kaiwai
  • Chet „ImAPet” Singh – trener

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments