Na wiki projektu The Elder Scrolls pojawiły się ciekawe skany: The Art of Morrowind. Są to grafiki koncepcyjne z gry The Elder Scrolls III: Morrowind z czasów projektowania tytułu. The Elder Scrolls III: Morrowind to fabularna gra komputerowa wydana 1 maja 2002 roku. Fabuła gry opowiada historię więźnia, który został uwolniony przez cesarza Tamriel i wysłany do Morrowind w nieznanym początkowo – celu.

 

Szkice koncepcyjne ukazują to, co chcieli pierwotnie stworzyć sami deweloperzy. Oczywiście finalny wygląd uległ lekkiej zmianie, ale i tak wygląda to pięknie.


Poprzedni artykułIntel Bean Canyon NUC, czyli minikomputery z procesorami Coffee Lake-U
Następny artykułJakub “Kubik” Kubiak: “Wszystko zależy od stylu drużyny”
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.