Firefly Studios udostępniło pierwszy pełny film z rozgrywki w grę Stronghold: Warlords. Całość została nagrana podczas grywalnego demo na targach PAX West 2019. Zwiastun ukazuje oblężenie twierdzy i walczące ze sobą jednostki. Możemy również zobaczyć rozbudowane okolice zamku, a także wybór naszego Warlorda. Podczas walk nie zabrakło użycia prochu strzelniczego i wybuchających pocisków.

Troszkę sztuczne wydają się animacje katapult oraz niszczenia murów. Oby twórcy poprawili to do czasu oficjalnej premiery.

Akcja Stronghold: Warlords ma się dziać na Dalekim Wschodzie. Gracz będzie miała okazję poznać wydarzenia historyczne od III wiek przed naszą erą, do aż 1200 roku. Do dyspozycji zostaną oddane takie nacje jak Chiny, Japonia, Mongolia oraz Wietnam. Będzie to zatem duże urozmaicenie, jeżeli chodzi całą serię gier Stronghold. Premiera gry została zaplanowana na 2020 rok.


Poprzedni artykułOficjalnie: Vito “Kng” Giuseppe zawodnikiem Made in Brazil
Następny artykułLogitech MX Keys – bezprzewodowa klawiatura z podświetleniem
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.