fbpx
Strona głównaSprzętSilentiumPC Sigma Pro Corona RGB 120 KIT - ciekawe kolorowe wentylatory

SilentiumPC Sigma Pro Corona RGB 120 KIT – ciekawe kolorowe wentylatory

SilentiumPC wprowadziło do sprzedaży zestaw wentylatorów Sigma Pro Corona RGB 120 KIT. Składa się on z trzech 120-milimetrowych wentylatorów Sigma Pro Corona RGB. Wspomniane tutaj urządzenia wzorowane są na serii Sigma Pro. Wiatrak obraca się w nowoczesnemu łożysku HBS (Hydraulic Bearing System), a jego łopatki posiadają specjalnie wyprofilowany kształt.

W obudowie zamontowano specjalny pierścień równomiernie rozpraszający oświetlenie. Umieszczono w nim aż 18 jasnych punktów LED. Sama obudowa posiada klasyczny czarny kolor, razem z wentylatorem.

Dostępne są trzy metody zarządzania oświetleniem. Pierwsza, poprzez dołączony do zestawu miniaturowy kontroler Nano RGB. Udostępnia zaawansowaną kontrolę oświetlenia bez użycia oprogramowania.

Druga, po podłączeniu do sterownika Aurora Sync w obudowach z serii Armis TG RGB, umożliwia synchronizację oświetlenia m.in. z fabrycznie zainstalowanymi paskami LED.

Trzecia pozwala na synchronizację oświetlenia z kompatybilną płytą główną, a nawet kartą graficzną.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać