Anonymo przegrywa ze Sprout na Flashpoint Season 3

0
26
Snax
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

Anonymo Esports przegrało z niemieckim zespołem Sprout w ramach Flashpoint Season 3, czyli turnieju Regional Major Rankings do PGL Major Stockholm 2021. Ogólnie rzecz biorąc, rywalizacja była bardzo wyrównana, a co więcej, na dwóch mapach mieliśmy nawet dogrywki. Polacy nie odpadają i w kolejnym meczu rywalem Anonymo będzie formacja, z którą grali w kwalifikacjach.

Podopieczni Adriana “IMD” Piepera rozegrają kolejny mecz, w którym rywalem polskich zawodników będzie Complexity Gaming, z którym Anonymo grało już podczas kwalifikacji do Flashpoint, ale wtedy Janusz “Snax” Pogorzelski i jego koledzy musieli uznać wyższość swoich przeciwników.

Dla kogo derby Danii?

W innych meczach rywalizacja też będzie ciekawa. Przede wszystkim w derbach Danii, w których Astralis zagra przeciwko Heroic, a w pozostałych meczach, BIG podejmie szwedzko-duńskie Ninjas in Pyjamas, z kolei FunPlus Phoenix zagra ze Sprout.

Transmisja z polskim komentarzem na kanale Piotra “izaka” Skowyrskiego. Transmisja z pozostałych meczów również z polskim komentarzem na kanale Good Game League.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułBIOSTAR RGB DDR4 GAMING X – nowe pamięci RAM dla graczy
Następny artykułHONORIS zagra o awans na Intel Extreme Masters!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj