Serwis GameSessions udostępnił za darmo grę Strike Suit Zero. Tytuł ten został wydany w 2013 roku przez studio Born Ready Games. Akcja gry dzieje się w 2299 roku, kiedy to Ziemia zostaje zaatakowana przez Kolonistów. Chcą oni uzyskać pełną niezależność od United Nations of Earth i samodzielnie zarządzać swoim losem. My natomiast wcielamy się w postać pilota, który po kilku testach i walkach zasiada za sterami pojazdu Strike Suite.

Jest to supernowoczesna taktyczna broń bojowa. Łączy w sobie myśliwiec oraz kombinezon bojowy.

Strike Suit Zero będzie dostępne jeszcze przez kilkanaście dni. Grę trzeba pobrać na swój komputer, stworzyć konto i zagrać 5 minut, aby na zawsze przypisać do swojego konta.


Poprzedni artykułBIG DEAL Sale, czyli wielka wyprzedaż gier na GOG.com
Następny artykułRyzen Threadripper posiada nieaktywne dwa rdzenie z czterech
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.