Electronic Arts podało datę rozpoczęcia się bety gry Star Wars: Battlefront 2. Tytuł ma zostać udostępniony już 4 października, użytkownikom którzy kupili grę w wersji pre-order. Cała reszta będzie musiała poczekać zaledwie 2 dni, bo już 6 października ma zostać udostępniona otwarta beta. Całość skończy się 9 października, kiedy EA wyłączy serwery testowe.

Jednocześnie studio zapowiedziało w co będziemy mogli zagrać w becie. Dostępny będą następujące tryby:

  • Będziemy mogli się zetrzeć w 40 osobowych potyczkach w lokacjach takich jak Naboo, a dokładnie w jej stolicy (którą była w trailerze gry). Do dyspozycji zostaną oddane zarówno armia republiki jak i armia Separatystów z okresu Wojen Klonów. Do dyspozycji dostaniemy kilka klas postaci jakich jak: szturmowiec, medyka oficer i ciężkozbrojny żołnierz.
  • Drugi tryb jaki przygotował producent to Szturm Gwiezdnego Krążownika, gdzie zasiadamy za sterami myśliwca w otwartej przestrzeni kosmicznej. O trybie wiemy niewiele poza tym ze ma być osadzony w oryginalnej trylogii Star Wars.

Gracze dostaną także do ogrania tryb jednoosobowy. Oferuje on przede wszystkim zdobycie obeznania w grze i ma być niejako samouczkiem.

Star Wars: Battlefront 2 ukaże się na wszystkie platformy, a premiera jest zaplanowana na 17 listopad.


ŹRÓDŁOea.com
Poprzedni artykułMiddle-earth: Shadow Of War – znamy aktorów głosowych w grze
Następny artykułGoogle udostępnia Blocks – narzędzie do modelowania obiektów 3D w VR