AGO odpada z BLAST Rising 2020.

0
69
mhl
mhl

Wczoraj mogliśmy niestety po raz ostatni oglądać zespół x-kom AGO w rozgrywkach BLAST Rising 2020. Polska drużyna wygrała zaledwie jedno na sześć spotkań i odpadła zajmując ostatnie miejsce w swojej grupie.

Początek z nadziejami

Grupa x-kom AGO nie należała do najtrudniejszych co pozwalało nam od początku wierzyć, że polska formacja, poradzi sobie i awansuje do fazy play-off. Pierwsze 3 mecze rozegrane przez ekipę Oskara “oskarisha” Stenborowskiego co prawda nie napawały optymizmem, ale także nie wykluczały możliwości zagwarantowania sobie dalszego etapu przez “jastrzębie”. Polacy zaczęli bardzo słabo, ponieważ od porażki przeciwko HAVU wynikiem 16:4 (Train). W następnym spotkaniu odbili się od dna wygrywając 16:13 z Giants (Dust 2), gdzie świetnym występem indywidualnym popisał się Miłosz “mhL” Knasiak, który zanotował rating wysokości 1.81, zdobywają przy tym 31 zabójstw. Cała pierwszą serie gier zakończyli porażką z Nordavind 16:8 (Overpass).

Niefortunna końcówka

Do rewanżów Polacy przystępowali z podniesionymi głowami oraz wciąż żywą nadzieją na awans. Zaczęli jednak ponownie od porażki, bo przegrali przeciwko HAVU 19:17 (Dust 2). Kolejnym meczem była rywalizacja z Giants, również przegrana tym razem 16:14 (Dust 2). Na zakończenie fazy grupowej AGO podejmowało Nordavind, gdzie ulegli 16:14 (Mirage). Mimo to najlepszym graczem w na serwerze w konfrontacji z międzynarodową drużyną okazał się być zawodnik przegranej ekipy – Damian “Furlan” Kisłowski. 25-latek zdobył 29 fragów i mógł pochwalić się ratingiem wysokości 1.35.

Jak widać AGO nie zagrało wcale bardzo źle, ale na pewno zabrakło czegoś aby zwyciężać spotkania. Ostatnie trzy mecze należały do naprawdę pechowych, ponieważ “jastrzębie” za każdym razem były bardzo blisko, a jednak przegrywały 2 rundami.
Gra polskiej formacji wyglądy coraz lepiej szczególnie patrząc na polepszającą się formę indywidualną zawodników, dlatego miejmy nadzieje, że już niedługo wygrywanie stanie się normą.

Tak prezentowała się finalnie tabela grupy B:

Lp. Drużyna Punkty Bilans
1. Nordavind 15 5-1
2. HAVU 12 4-2
3. Giants 6 2-4
4. x-kom AGO 3 1-5

 

 

 

 

Wszystkie spotkania turnieju BLAST Rising 2020 możemy oglądać na kanale BLASTtv za pośrednictwem platformy twitch.tv

Zapraszam także do przeczytania ostatniego tekstu dotyczącego tych rozgrywek.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułESL Mistrzostwa Polski w pełni Illuminar nowym liderem!
Następny artykułHalo 2: Anniversary – Master Chief powraca odświeżony na komputery PC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj