Deweloperzy Skywind udostępnili film, motywujący społeczność do pomocy przy nagrywaniu głosów postaci. Do tej pory udało się zebrać sporą ilość utalentowanych osób, ale to wciąż za mało. Cały Morrowind zawiera ponad 2700 różnych postaci, które trzeba udźwiękowić. Zadanie z góry wydające się proste, wcale takowe nie jest. Deweloperzy przedstawiają na filmie pewne wymagania, które należy spełnić.

Na początek należy posiadać dobry mikrofon oraz odpowiednie pomieszczenie z wytłumieniem. Po nagraniu próbek, należy je wysłać do twórców, którzy ocenią, czy się nadają. Jeżeli przejdzie się próbę, to będzie można dalej nagrywać wybraną przez siebie postać.


Poprzedni artykułBattlefield 1 będzie otrzymywać co miesięczne aktualizacje
Następny artykułADATA XPG SX7000 – szybkie dyski SSD na kościach pamięci 3D NAND TLC
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.