Square Enix udostępniło nowe filmy o grze Shadow of the Tomb Raider. Tytuł ten został zapowiedziany na początku maja krótkim zwiastunem. Na konferencji E3 2018  można było na żywo zobaczyć rozgrywkę w grze oraz posłuchać kilku słów od dewelopera. Tytuł będzie nastawiony bardzo na skradanie się, aczkolwiek pewnie zobaczymy również wiele innych urozmaiceń od firmy.

Deweloper Daniel Chayor-Bisson określił nową Larę, jako jedność z dżunglą. Bohaterka skrada się, chodzi po drzewach, zna różnorodne techniki zabijania itp. Jest wręcz idealnym zabójcą, wykorzystującym otoczenie na własne potrzeby. Martwi nas tylko, że twórcy mogą przesadzić z pewnymi technikami i zamiast znanej Lary otrzymamy agenta Splinter Cell.

Gra ukaże się 14 września na komputery osobiste.


ŹRÓDŁOtechradar.com
Poprzedni artykułMSI Z370I GAMING PRO CARBON AC – nowa płyta mini-ITX
Następny artykułPhilips 278E8QJAB – testy niedrogiego 27 calowego monitora
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.