Strona głównaGamingGryPortal Knights - bajkowa kraina z klockami, portalami i bohaterami

Portal Knights – bajkowa kraina z klockami, portalami i bohaterami

Studio Keen Games i wydawca 505 Games udostępnili grę Portal Knights. Tytuł łączy mechanizmy gier RPG oraz produkcji sanboksowych. Gra przenosi nas do krainy fantasy, zbudowanej z klocków. W tym świecie istnieje wiele wysp, połączonych magicznymi portalami. Okazuje się, że przed wiekami świat został podzielony na kawałki. Obecnie głównym zadaniem gracza jest znalezienie sposobu na jego scalenie.

Najważniejsze funkcje:

  • Podróże pomiędzy losowo stworzonymi otwartymi światami 3D. Taktyczna walka, z unikaniem ataków, broniami i zaklęciami. Widok z perspektywy 3. osoby.
  • Klasy bohaterów, jak z gier RPG. Można grać, jako Wojownik, Mag lub Łowca i modyfikować swój wygląd, umiejętności oraz sprzęt
  • Wydobywanie i zbieranie surowców w całej krainie. Wytwarzanie arsenału i sprzętu
  • Budowanie domów, zdobywanie skarbów i wiele innych
  • Niesamowite walki z bossami oraz innymi graczami
  • Możliwość gry do 4 osób w jednej drużynie

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać