Square Enix w końcu udostępniło darmową wersją próbną gry Shadow of the Tomb Raider. Kolejny większy producent gier w końcu poszedł po rozum do głowy. Tytuł mimo obecności na rynku od kilku tygodni nie umożliwiał przetestowania. Co w tych czasach jest naprawdę niedorzeczne, zważywszy na fakt jakości niektórych produkcji. Starsi gracze pamiętają pewnie wersje demo gier, które pojawiał się praktycznie zawsze.

W pewnym momencie producenci jakby zaprzestali takich praktyk. I nie dziwię się, bo niektóre błędy w grach w dniu premiery wołały o pomstę.

Shadow of the Tomb Raider to swoiste zwieńczenie całej trylogii o początkach działalności Lary Croft. Nasza bohaterka wyrusza do ogromnej dżungli w Ameryce Środkowej, gdzie musi odkryć tajemnicę starożytnych Majów i zapobiec apokalipsie. Lara Croft będzie musiała jeszcze bardziej wykorzystać doświadczenie zdobyte podczas ostatnich wypraw.


Poprzedni artykułProject Hospital – realistyczne zarządzanie własnym szpitalem
Następny artykułCompany of Heroes 2 dostępne za darmo na Steam
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.