ryzen3000
ryzen3000

Premiera procesora Ryzen 9 3950X spodziewana jest dopiero we wrześniu 2019 roku. Jednakże wersje inżynieryjne tych jednostek –  Ryzen 9 3950X ES zaczęły się pojawiać w niektórych benchmarkach. Mowa tutaj o Cinebench R15. Dzięki użyciu aplikacji CPU-Z procesor został rozpoznany pod kodową nazwą Matisse oraz można było zobaczyć prawidłową ilość rdzeni. Wspomniana jednostka została podkręcona do 5.42 GHz na wszystkich rdzeniach.

Ryzen 9 3950X ES - Cinebench R15

W benchmarku Cinebench R15 – Ryzen 9 3950X ES uzyskał 5.501 punktów w trybie wielowątkowym. Warto tutaj nadmienić, że niepodkręcony Ryzen Threadripper 2950X, mający tyle samo rdzeni, uzyskał zaledwie 3.645 punktów. Oczywiście należy tutaj wziąć pod uwagę różnicę w zegarach oraz udoskonaloną architekturę.

Tym samym możemy być pewni świetnych możliwości nadchodzących procesorów Ryzen 3000, które zadebiutują już 7 lipca.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułFaZe Clan nie zagra dalej na ESL One Cologne 2019
Następny artykułJudgment of Atlantis – trzecie rozszerzenie do kampanii Los Atlantydy
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.