CAPCOM zapowiedziało grę Resident Evil 2 / BIOHAZARD RE:2. Będzie to remake jednej z najbardziej kultowych tytułów wszechczasów. Fabuła rozgrywki nie zmieni się nic. Natomiast zostanie zmieniona cała oprawa graficzna, a my sami będzie mieli kamerę zza pleców bohatera. Przypomnijmy, że w oryginalnym Resident Evil 2 kamera była umieszczona w rzucie izometrycznym z różnych perspektyw.

W Resident Evil 2 / BIOHAZARD RE:2 wcielimy się w postać Leon Kennedy lub Claire Redfield. Będziemy przemierzać opanowane przez zombie obszary Raccoon City.

Wszystko zostało zbudowane od nowa z użyciem silnika RE Engine firmy Capcom. Firma postanowiła dodać nowe łamigłówki, linie fabularne i miejsca. Docenią to zarówno starzy, jak i nowi gracze.

Minimalne:

  • System operacyjny: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10
  • Procesor: Intel Core i5-4460, 2.70GHz lub AMD FX-6300
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA® GeForce GTX 760 lub AMD Radeon R7 260x

Zalecane:

  • System operacyjny: WINDOWS 7, 8, 8.1, 10
  • Procesor: Intel Core i7-3770 or AMD FX-9590
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 480

Poprzedni artykułMediations Biennale 2018 powróci podczas Poznań Game Arena 2018
Następny artykułSupermicro C7Z370-CG-IW – płyta główna mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments