AVEZ i x-kom AGO rozpoczynają rywalizację w zamkniętych kwalifikacjach do Flashpoint 2

0
47
byali
Fot. EPICENTER

Już dzisiaj rozpoczynają się zamknięte kwalifikacje do Flashpoint 2, w którym zagrają podopieczni Jędrzeja “Bogdana” Rokity, AVEZ Esport a także x-kom AGO. W otwartych kwalifikacjach Paweł “byali” Bieliński i jego koledzy zajęli drugie miejsce.

W pierwszych otwartych kwalifikacjach do Flashpoint 2 żadnemu polskiemu zespołowi nie udało się awansować do zamkniętych kwalifikacji, ale już w drugiej edycji było zupełnie inaczej i przede wszystkim zdecydowanie lepiej. Wydawało się również, że drugim zespołem, który zobaczymy w zamkniętych kwalifikacjach będzie Illuminar Gaming, ale niestety, formacja Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego przegrał w decydującym meczu o awansie z Nexus.

Kiedy wiedzieliśmy, że w czasie meczów w zamkniętych kwalifikacjach do Flashpoint 2 będziemy kibicować jednej drużynie, która będzie reprezentować Polskę, okazało się że jednak nie. Otóż, organizatorzy postanowili zaprosić do tych kwalifikacji inną, polską formację, x-kom AGO.

W pierwszym meczu AVEZ Esport zagra przeciwko Virtus.pro. Będzie to szczególny mecz dla Pawła “byali” Bielińskiego, który będzie rywalizował przeciwko swojej, byłej organizacji, natomiast x-kom AGO zmierzy się także z rosyjskim zespołem – Gambit.

Więcej o zamkniętych kwalifikacjach do Flashpoint 2 w języku angielskim.

18:00 – AVEZ vs. Virtus.pro
18:00 – x-kom AGO vs. Gambit

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułWisła nie przestaje zwyciężać! Podsumowanie 5 tygodnia ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020.
Następny artykułSamsung 980 Pro – nowy dysk SSD z interfejsem PCIe 4.0
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.