Gambitious Digital Entertainment zapowiedziało grę Redeemer. Ukaże się ona już 1 sierpnia na platformy Steam oraz GOG.com. Tytuł ma być bijatyką opartą na bezpośrednich starciach i z widokiem izometrycznym. Za produkcję odpowiadać ma studio Sobaka Studio. Wcielimy się w postać najemnika Vasily, który stara się wyrwać spod jarzma byłych nikczemnych pracodawców.

Bohater będzie mógł stanąć twarzą w twarz ze swoją krwawą przeszłości. Jego zadaniem będzie albo likwidacja wrogów: po cichu , dzięki umiejętności skradania. Lub w walce bezpośredniej za pomocą wachlarza ciosów i mnogości dostępnych gadżetów, takich jak pistolety, bomby, elementy środowiska czy młoty.


Poprzedni artykułGOG.com uruchomił Weekly Sale Vol. 23 z 62 ciekawymi grami
Następny artykułOverwatch League tworzy drużyny reprezentujące metropolie ze świata
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.