Blizzard udostępnił bohatera Pięść Zagłady w grze Overwatch. Nowa postać to wytrawny taktyk, a jego ciosy dosłownie ścinają z nóg. Dołącza on do walki, aby wcielić w życie swoją wizję świata. Obecnie Pięść Zagłady należy do organizacji Szpon i jest jej jednym z najważniejszych członków.

Do umiejętności naszego nowego bohatera zaliczają się:

  • Działo Ręczne – Czterostrzałowa, szybkostrzelna broń, która przeładowuje się po każdym użyciu.
  • Rakietowy Cios – Szarża zakończona wyprowadzeniem miażdżącego ciosu, który odrzuca wszystkich trafionych przeciwników.
  • Meteor – Wyskok i lądowanie na wyznaczonym obszarze, które zadaje ogromne obrażenia i wyrzuca wrogów w powietrze.

Jego imię to Akande Ogundimu i urodził się w poważanej, nigeryjskiej rodzinie, prowadzącej firmę zajmującą się technologią protetyczną. Wysoce inteligentny i charyzmatyczny Ogundimu pomógł rozwinąć rodzinny biznes i zapewnić mu przyszłość. Cały swój wolny czas poświęcał swojej największej miłości: rywalizacji w sztukach walki.


Poprzedni artykułPoczątek kampanii w grze Wolfenstein II: The New Colossus na filmie
Następny artykułADATA SX950 – czy jest to dysk dla najbardziej wymagających?
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.