Electronic Arts zapowiedziało nową usługę o nazwie Origin Access Premier. Będzie to swojego rodzaju wersja premium obecnego Origin Access. Obecna usługa pozwala na dostęp do dużej ilości starszych tytułów. Nowa odmiana ma natomiast pozwolić na granie w najnowsze gry od dnia premiery. Oczywiście będą się z tym wiązały wyższe koszty, które wiele osób odczuje na własnym portfelu.

Cena miesięcznej subskrypcji wynosi 59,90 zł, a za rok z góry należy zapłacić aż 419,90 zł. Nie jest tanio, ale dla osób które są zapalonymi graczami nie powinno to stanowić problemów.

Pierwszym tytułami, które znajdą się w usłudze będą Battlefield V, FIFA 19, Madden 19, Anthem i Unravel Two.


Poprzedni artykułHumble Daedalic Bundle 2018 – nowa promocja z tanimi grami
Następny artykułWarhammer 40.000: Inquisitor – Martyr – nowy zwiastun i data premiery
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.