Podsumowanie kolejnych spotkań grupy A DreamHack Masters Spring 2020 – North America.

0
55
hen1
hen1

Za nami kolejne 3 mecze rozegrane w ramach grupy A amerykańskiego DreamHack Masters Spring 2020. Swoją świetną formą imponuje FURIA za to odwrotnie sprawy się mają jeśli chodzi o Team Liquid. 

FURIA 2-0 MIBR

Brazylijskie debry udało się zwyciężyć FURII bez większego problemu. Młoda ekipa pokonała bardziej doświadczonych kolegów 2:0, najpierw zgarniając Vertigo wynikiem 16:11, a następnie zwyciężyli Traina 16:12. Na pochwałę zdecydowanie zasługuje 20-letni gracz wygranego zespołu – Yuri “yuurih” Santos, który zanotował rating wysokości 1.32, zdobywając także 46 zabójstw. 

FURIA 2-1 Liquid

To nie był jeszcze koniec świetnych występów podopiecznych Nicholasa “guerri” Nogueiry. Widać, że dobry wynik (2 miejsce) w rozgrywkach Road to Rio nie był tylko przypadkowych zdarzeniem. Ostatecznie po mimo małych problemów Brazylijczycy zwyciężyli 2-1. Najpierw musieli uznać wyższość rywala na Vertigo, gdzie przegrali 16-9, a następnie udało im się odbić od dna i odnieść sukces wygrywając dwukrotnie z zaledwie dwoma punktami przewagi na mapach Nuke oraz Mirage. Tym razem najlepszym graczem na serwerze okazał się być 24-letni snajper Henrique “HEN1” Teles, któremu udało się zdobyć 82 fragi, a zginąć zaledwie 57 razy.

MIBR 2-0 Chaos

Po mimo słabego początku ekipa Gabriela “Fallen’a” Toledo odbiła się od dna wygrywając swoje drugie spotkanie – przeciwko zespołowi Chaos. Przed zwycięstwo Brazylijczyków wcale nie było pewne zważając na fakt, że ich oponenci w pierwszym spotkaniu pokonali Liquid. Mimo wszystko to faworyci zwyciężyli wynikiem 2-0. Najpierw odnieśli sukces na mapie Mirage wynikiem 16:12, a następnie wygrali 16:10 Dust 2. Najbardziej wyróżniającą się postacią tej konfrontacji był Fernando “fer” Alvarenga, który zanotował rating na poziomie 1.58 (jego stosunek fragów do śmierci wyniósł 59/29).

Tak prezentuje się tabela grupy A na jedną kolejkę przed zakończeniem fazy poprzedzającej play-offy:

L.p Drużyna Mecze Punkty
1. FURIA 2 6
2. MIBR 2 3
3. Chaos 2 3
4. Liquid 2 0

W ostatniej serii spotkań będziemy mogli obejrzeć takie spotkania:

Liquid – MIBR (23 maja godzina 21:10)

FURIA – Choas (24 maja godzina 21:10)

Wszystkie mecze możemy oglądać na kanale DreamHackCS za pośrednictwem platformy twitch.tv

Zapraszam także do ostatniego tekstu dotyczącego europejskiej części rozgrywek.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułNatus Vincere – Niespodziewany, gwałtowny spadek formy?
Następny artykułolofmeister kończy grę w FaZe Clan. Szwedzki zawodnik odchodzi z amerykańskiej organizacji i robi przerwę w grze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj