SCS Software ujawniło nowe połączenia drogowe w grze Euro Truck Simulator 2. Zmiany tyczą się obecnie terenów Francji i dodatku Vive la France! oraz podstawowej mapy. Są to zatem kolejne nowości, które wejdą razem z aktualizacją 1.35. Pierwsze z połączeń drogowych tyczy się autostrad A10 i A6. Nowa nitka biegnie koło pięknego i malowniczego miasteczka Montargis. Drugie natomiast to połączenie autostrady A6 oraz drogi krajowej N44.

Okazuje się, że drogi wiejskie we Francji stały się bardzo popularne. Oczywiście to nie koniec nowości, jakie pojawią się w aktualizacji 1.35. SCS Software szykuje ich znacznie więcej.


Poprzedni artykułESL Pro League Season 9: Podsumowanie pierwszych grup
Następny artykułAktualizacja 1.35 doda wyspę Sardynia do gry Euro Truck Simulator 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.