Tureckie studio TaleWorlds od dłuższego czasu pracuje nad Mount & Blade II: Bannerlord. Będzie to druga odsłona popularnej serii gier, łączącej elementy akcji, strategii i RPG. Ogólne założenia mechaniki nie będą odbiegać od tych znanych z pierwszej części. Do naszej dyspozycji zostanie oddania kraina Calradia, na 200 lat przed wydarzeniami ukazanymi w Mount & Blade: Warband.

Powierzchnia mapy w Mount & Blade II: Bannerlord ma wynosić łącznie 230 km2. Twórcy rozwinęli system modyfikacji i ulepszeń, które mają nadać rozgrywce jeszcze więcej urozmaicenia. Kreator postaci również uległ przebudowie i od teraz możemy modyfikować dowolne elementy twarzy oraz wyglądu bohatera. Poszerzono możliwości zarządzania włościami, czyli nakładanie podatków, budowa, szkolenie ludzi i wojowników. Pojawił się samodzielny system handlu, z uwzględnieniem popytu i podaży.


Poprzedni artykułGAMESinFLAMES zapowiada Crush Online z mechaniką MOBA
Następny artykułCooler Master pomaga zdolnym ludziom w kampanii Power Your Passion
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.