Electronic Arts zaprezentowało kolejny zwiastun nadchodzącej gry Mass Effect: Andromeda. Wielu oczekiwało konkretów, ale tak naprawdę pokazano niewiele szczegółów dotyczących samej rozgrywki. Film zaczyna się o krótkiej opowieści o podboju kosmosu przez ludzkość i chęci odwiedzenia innych galaktyk. Następnie mamy pokazany kilka razy nowy okręt, coś na wzór Normandy z trzech poprzednich części.

Widzimy kilka znanych ras, jak Asari, Ludzie, Kroganie, a także sporo nowych światów. Pojawi się znany wszystkim łazik Mako w nowej odsłonie, którego porzucenie w Mass Effect 2 i Mass Effect 3 wielu fanów nie darowało BioWare. Sam świat ma być natomiast bardziej otwarty, niż kiedykolwiek.

Osobiście polecamy zobaczyć to wszystkim fanom uniwersum Mass Effect.


Poprzedni artykułSkyrim Special Edition pojawi się 28 października
Następny artykułBethesda Softworks prezentuje Quake Champions
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.