Jujubee S.A. zostało jednym ze sponsorów i uczestników konferencji Digital Dragons 2017. Firma pojawi się na imprezie celem promowania obecnych oraz nadchodzących produkcji. Z przedstawicielami studia będzie można porozmawiać o postępach produkcji przy grze KURSK oraz strategii czasu rzeczywistego Realpolitiks. Stoisko Jujubee S.A będzie zlokalizowane na poziomie pierwszym, pod numerem 4.

Konferencja Digital Dragons 2017 odbędzie się w ICE Kraków Congress Centre. Na dwóch poziomach twórcy gier wydawcy i media growe, będą mieli szansę spotkać się i wymienić wiedzą oraz doświadczeniami.


Poprzedni artykułAMD Epyc – następca Opteronów, pogromca Xeonów?
Następny artykułInner Chains – poznaj tajemnice mrocznego świata przyszłości
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.