Deep Silver oficjalnie udostępniło grę Homefront: The Revolution. Jest to swojego rodzaju restart całej serii, a nie jej kontynuacja. Akcja gry dzieje się cztery lata po rozpoczęciu krwawej okupacji Stanów Zjednoczonych przez siły Korei Północnej. Na ulicach wielu miast pojawia się coraz więcej członków ruchu oporu, którzy przygotowują ostateczną rewolucję. W grze naszym domem będzie zniszczona Filadelfia, gdzie wcielamy się w rolę członka miejscowej partyzantki.

Homefront: The Revolution korzysta z silnika CryEngine 4. Gra posiada także bardzo otwarty świat, w porównaniu do liniowości pierwszej części. Od gracza zależy kolejność i sposób wykonywania poszczególnych zadań.

Przygotowanie gry nie było łatwym zadaniem. Prace nad nią rozpoczęło studio Free Radical, które zmieniło się w Crytek UK. Pierwotny wydawca THQ zbankrutował, a studio zostało kupione przez Deep Silver.


Poprzedni artykułCrucial wprowadza pamięci Ballistix Sport LT DDR4 SODIMM
Następny artykułG.SKILL wprowadzi moduły Trident Z DDR4 3200MHz, 3466MHz i 4266MHz
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.