Ubisoft udostępnił tryb edukacyjny – Discover Tour dla gry Assassin’s Creed Origins. Jest on dostępny całkowicie za darmo dla wszystkich osób, które zakupiły tytuł. Firma planuje również samodzielne wydanie, dostępne na komputery osobiste w cenie 19,99 dolarów. Nowy tryb pozwala graczom na swobodne zwiedzanie starożytnego Egiptu. Nie trzeba w nim wykonywać żadnych wątków fabularnych, czy walczyć.

W Discover Tour będzie dostępnych kilkanaście wirtualnych wycieczek, trwających około 20 minut. Wszystkie z nich zostały przygotowane we współpracy z egiptologami. Ukończenie każdego trybu odblokowuje dodatkowe postacie. Będziemy nimi mogli pokierować w interaktywnym muzeum. Pojawią się między innymi Aya (żona Bayeka), Kleopatra i Juliusz Cezar.


Poprzedni artykułStoisko firmy Alsen na Intel Extreme Masters EXPO 2018
Następny artykułAsh of Gods – poznajcie zespół Aurum Dust w pracy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.