Devolver Digital udostępnił wyjątkowy materiał wideo ukazujący zapis rozgrywki alpha z gry Absolver. Wzbogacony on został o komentarz twórców, którzy opowiadają m. in. o inspiracji prawdziwymi sztukami walki i swobodzie graczy w tworzeniu własnych choreografii walki. Absolver to elitarny oddział walczący o zachowanie harmonii na świecie.

Gracze wcielą się w uczniów, którzy skryci za maską Prospecta będą mieć szansę na wcielenie się do szeregów Absolvera. Monitorowani przez przewodników, nowych władców upadłego Imperium Adal, gracze będą wędrować przez opuszczone ziemie i napotkają online innych uczniów, aby poznać swoje miejsce w tym świecie i ostatecznie dołączyć do grona wybranych. Po drodze nauczą się nowych stylów walki i ataków, zdobędą lepszą broń, moce i zbroje.


Poprzedni artykułBethesda Softworks udostępnia krótki film Prey – tylko Yu może ocalić świat
Następny artykułUbisoft pracuje nad Assassin’s Creed Empire
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.