Monolith Productions udostępniło zwiastun dodatku Desolation of Mordor dla gry Middle-earth: Shadow of War. Nowe rozszerzenie pozwoli nam się wcielić w Baranora, kapitana Minas Ithil, który musiał uciekać z miasta. Odszukał swojego brata Serka i postanowili wspólnie zebrać armię do walki z orczym zagrożeniem. Dodatek dostępny będzie w Przepustce Sezonowej za darmo. Lub do kupienia za 19.99 dolarów.

Ukończenie Desolation of Mordor pozwoli na odblokowanie skóry Baranora w kampanii głównej gry. Monolith Productions zapowiedziało również usunięcie mikrotransakcji.


Poprzedni artykułASRock nie wprowadzi kart Radeon RX na europejski rynek
Następny artykułIntel Core i7-7740X i Core i5-7640X przechodzą na emeryturę
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments