Cyberpunk 2077 to owiana tajemnicą gra spod skrzydeł studia CD Projekt RED. Pierwsze wzmianki o niej pojawiły się już w 2013 roku, ale dopiero w 2016 roku usłyszeliśmy więcej informacji o niej. Poza oficjalnym zwiastunem z 2013 roku nie udostępniono żadnego więcej filmu. Zresztą samo CD Projekt RED mówiło, że gra nie ukaże się wcześniej niż w 2018 roku. Aż tu nagle na oficjalnym profilu na Twitterze umieszczono 6 znaków:

Cała społeczność od razu załapała to i zaczęło spekulować w komentarzach oraz udostępnieniach. Nie wiadomo dokładnie, co studio chciało przekazać. Jednakże może to być informacja, że prace są już na ukończeniu i niedługo zacznie się kampania marketingowa.


Poprzedni artykułSennheiser GSP 600 – wygodne słuchawki dla graczy
Następny artykułRapoo X8100 – bezprzewodowy zestaw klawiatury i myszy
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.