Strona głównaSprzętSeasonic prezentuje serię zasilaczy PRIME

Seasonic prezentuje serię zasilaczy PRIME

Firma Seasonic zaprezentowała podczas targów Computex 2016, nową linię zasilaczy o nazwie PRIME. W jej skład wchodzić będą trzy podserie: Gold, Platinum oraz Titanium. Wszystkie zasilacze mają w pełni modularne okablowanie, a za chłodzenie odpowiada wentylator od średnicy 135 milimetrów. Dużą zaletą jest półpasywna praca, gdzie śmigła zostają uruchomione w momencie osiągnięcia 45% obciążenia jednostki.

Seria posiada następujące certyfikaty:

  • 80 PLUS Titanium dla zasilaczy o mocy znamionowej 600W, 650W, 750W i 850W
  • 80 PLUS Gold dla 850W, 1000W i 1200W
  • 80 PLUS Platinium dla 850W, 1000W i 1200W

Wszystkie modele Seasonic PRIME zostały objęte 10 letnią gwarancją producenta. Zasilacze pojawią się w sprzedaży w Polsce sierpniu lub wrześniu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać