Studio Nexon ogłosiło wydanie Combat Arms: Reloaded. Jest to odświeżona wersja popularnej strzelanki sieciowej Combat Arms. Pojawią się ulepszenia balansu broni i ekwipunku. Mają zostać wyrównane różnice między starszym, a nowszym typem broni. Dzięki temu żaden typ znacząco nie przewyższy innych siłą rażenia. Zoptymalizowano interfejs użytkownika, zwiększając przejrzystość informacji dotyczących arsenału.

Usprawniono arsenał, aby gracze mogli szybciej i łatwiej przygotować się do walki. Dodano czat głosowy oraz matchmaking: Combat.


Poprzedni artykułThe Evil Within 2 – ujawniono pierwsze szczegóły drugiej części
Następny artykułMaking Call of Duty, czyli troszkę informacji o Call of Duty: WWII
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.