fbpx
Strona głównaGamingGrySniper: Ghost Warrior Contracts - pierwszy zwiastun z rozgrywki

Sniper: Ghost Warrior Contracts – pierwszy zwiastun z rozgrywki

Wczoraj odbyła się zapowiedź gry Sniper: Ghost Warrior Contracts. Tym razem studio CI Games udostępniło nam film z rozgrywki. Cała akcja ma się dziać w czasach współczesnych na terenie Syberii. Tytuł skupi się bardziej na taktycznej stronie rozgrywki, gdzie każda akcja będzie musiała być dobrze zaplanowana. Co ciekawe, wprowadzono element utrudnienia w postaci komputerowego snajpera. Jego zadaniem będzie wytropienie nas i uśmiercenie.

W grze Sniper: Ghost Warrior Contracts pojawi się troszkę elementów z zaawansowanej technologii. Jedną z nich jest maska, którą nosi nasz bohater. Umożliwia ona m.in. skanowanie otoczenia, czy zapewnia mapę obszaru.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać