Astragon Entertainment GmbH udostępniło zwiastuj trybu wieloosobowego w grze Bus Simulator 18. Tytuł ten pojawi się już 13 czerwca 2018 roku na komputery osobiste. W nowej odsłonie kierowania miejskim autobusem gracze unikalną możliwość założenia swojej własnej firmy autobusowej wraz z maksymalnie trzema przyjaciółmi. Do tego będzie można ją rozwijać w fikcyjnym mieście Seaside Valley.

Co ciekawe, studio wprowadziło opcję rozmawiania na żywo podczas jazdy autobusem. Wszystkie czynności w grze będą się odbywały w czasie rzeczywistym, co pozwoli na jeszcze lepszą zabawę. Zaimplementowano opcję wymiany pojazdami oraz ukończenia trasy innego kierowcy.

W sytuacji niedostępności jednego z członków drużyny, reszta wirtualnej firmy będzie oczywiście mogła grać dalej – solo lub w okrojonym składzie. Po zakończeniu udanego dnia prowadzenia autobusów, naturalnie znajdzie się też czas na wypoczynkową wycieczkę pieszo po Seaside Valley – solo lub razem z drużyną. W mieście ukryto bowiem wiele sekretów i niezwykłych widoków.

Bus Simulator 18


Poprzedni artykułPalit GeForce GTX 1050 Ti KalmX – testy karty graficznej mini-ITX
Następny artykułAssassin’s Creed Odyssey – pokaz gry podczas targów E3
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.