Astragon Entertainment GmbH udostępniło zwiastuj trybu wieloosobowego w grze Bus Simulator 18. Tytuł ten pojawi się już 13 czerwca 2018 roku na komputery osobiste. W nowej odsłonie kierowania miejskim autobusem gracze unikalną możliwość założenia swojej własnej firmy autobusowej wraz z maksymalnie trzema przyjaciółmi. Do tego będzie można ją rozwijać w fikcyjnym mieście Seaside Valley.

Co ciekawe, studio wprowadziło opcję rozmawiania na żywo podczas jazdy autobusem. Wszystkie czynności w grze będą się odbywały w czasie rzeczywistym, co pozwoli na jeszcze lepszą zabawę. Zaimplementowano opcję wymiany pojazdami oraz ukończenia trasy innego kierowcy.

W sytuacji niedostępności jednego z członków drużyny, reszta wirtualnej firmy będzie oczywiście mogła grać dalej – solo lub w okrojonym składzie. Po zakończeniu udanego dnia prowadzenia autobusów, naturalnie znajdzie się też czas na wypoczynkową wycieczkę pieszo po Seaside Valley – solo lub razem z drużyną. W mieście ukryto bowiem wiele sekretów i niezwykłych widoków.

Bus Simulator 18


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments