Studio Bungie ujawniło plany rozwojowej wobec gry Destiny 2 na początek 2018 roku. Pierwsza aktualizacja 1.1.2 już została wydana, a kolejne są już szykowane. Aktualizacja 1.1.3 zostanie wypuszczona 27 lutego wprowadzając m.in. punktację i rankingi dla Nocnych Szturmów. Miesiąc później pojawi się Aktualizacja 1.1.4, a do gry trafią modyfikatory dla Heroicznych Szturmów, a także rozgrywki w Tyglu w formacie 6 na 6.

Bungie - plany rozwojowe Destiny 2

W maju natomiast gracze otrzymają możliwość tworzenia prywatnych meczy PvP, a najnowszy raid, Pożeracz Światów, otrzyma nowy poziom trudności – prestiżowy. Zwiększone zostanie również miejsce w schowku, aby gracze mogli pomieścić jeszcze więcej skarbów.


Poprzedni artykułFestiwal Muzyki Filmowej 2018 w Krakowie z CD Projekt RED
Następny artykułCorsair K68 RGB – klawiatura mechaniczna z certyfikatem IP32
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.