nVidia poinformowała o dodaniu nowej funkcji do aplikacji GeForce Experience. Możliwości narzędzia zostały zwiększone o możliwość transmitowania rozgrywki z wykorzystaniem usługi Facebook Live oraz zamieszczaniem najlepszych fragmentów lub zrzutów ekranu bezpośrednio na osi czasu. Wystarczy nacisnąć kombinację klawiszy „ALT+Z” aby wywołać w grze nakładkę GeForce Experience i rozpocząć strumieniowanie.

Przyjaciele oprócz oglądania rozgrywki mogą reagować i ją komentować. Oczywiście można również wykorzystać własną kamerę i mikrofon, aby zwiększyć interakcję z publicznością.


ŹRÓDŁOgeforce.com
Poprzedni artykułHDMI 2.1, czyli większa rozdzielczość, dynamic HDR, kabel 48G i nie tylko
Następny artykułEVGA Z270 Stinger – ciekawa płyta mini-ITX dla procesorów Kaby Lake
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.