Strona głównaPcMod.plE-SportOd Intel Extreme Masters Cologne 2021 wracamy na LAN-y! - felieton

Od Intel Extreme Masters Cologne 2021 wracamy na LAN-y! – felieton

Kiedy ESL podało pierwszą informację na temat tego, że Intel Extreme Masters Cologne 2021 odbędzie się na LAN-ie bardzo się ucieszyłem.

Co prawda Intel Extreme Masters Cologne 2021 odbędzie się bez udziału publiczności, ale jednak to będzie turniej LAN-owy, więc z tego cieszę się najbardziej. Poza tym, cieszę się również z tego, że zobaczę zawodników, którzy siedzą w studiu, obok siebie, gratulują sobie wzajemnie zwycięstw w rundach, ale i w meczach, patrzą na siebie. To wszystko powoduje u mnie ogromny uśmiech na twarzy. Mam taką nadzieję, że od turnieju w niemieckiej miejscowości wszystko zmieni się i kolejne turnieje w Counter-Strike’a będziemy mogli oglądać jako LAN-y.

Warto dodać, że na Intel Extreme Masters Cologne 2021 zagra dwóch, polskich zawodników którzy reprezentują międzynarodowe składy: Evil Geniuses w składzie z Michałem “MICHU” Mullerem oraz OG Esports w składzie z Mateuszem “mantuu” Wilczewskim.

Dodatkową informacją jest to, że organizatorzy turniejów z serii BLAST poinformowali, że BLAST Premier 2021 również odbędzie się na LAN-ie.

Od IEM Cologne 2021 wracamy na LAN-y.

Bardzo dobrze, że Intel Extreme Masters Cologne 2021 odbędzie się na LAN-ie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać