Studia Blue Byte i Ubisoft udostępniły nowy dodatek do gry Anno 2205 o nazwie Frontiers. Gracze będą mogli wypróbować nową zaawansowaną rasę, która do działania wymaga rzadkich surowców. Pojawiły się także trzy nowe sektory: Archipelag Zielonej Fali, Wyspy Madrigal oraz Prowincja Savik. Prócz tego wprowadzono misje zbrojne do zwykłych sektorów.

Warto nadmienić, że dodatek Frontiers nie jest częścią Przepustki sezonowej, co bardzo dziwi. Wielu graczy będzie pewnie zawiedzionych takim sposobem podejścia.


Poprzedni artykułShuttle XPC nano NC02U otrzymują procesory Intel Skylake
Następny artykułASUS zaktualizuje firmware płyt głównych dla procesorów Intel Kaby Lake
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.