fbpx
Strona głównaGamingGry2K Games prezentuje nowe materiały z BioShock: The Collection

2K Games prezentuje nowe materiały z BioShock: The Collection

Firma 2K Games zaprezentowało kilka nowych materiałów z BioShock: The Collection. Ma to być całkowicie nowe odświeżone wydanie świetnej trylogii. Zremasterowane wersje będą oferowały wsparcie dla rozdzielczości 1080p i zapewnią płynność 60 klatek na sekundę. Poza wysoką rozdzielczością pojawią się ulepszone tekstury, lepsze modele, nowe efekty cząsteczkowe, zmienione oświetlenie i wiele innych.

Remastering tyczyć się ma głównie BioShock i BioShock 2, które zostały wydane odpowiednio w 2007 i 2010 roku. Posiadacze pierwszej i drugiej części na platformie Steam, otrzymają całkowicie darmową aktualizację do BioShock: The Collection:

  • BioShock oraz dodatek Challenge Rooms
  • BioShock 2 razem z dodatkami Minerva’s Den i Protector Trials
  • BioShock: Infinite plus oba epizody Burial at Sea oraz dodatki Clash in the Clouds Add-On Pack i Columbia’s Finest Pack

W skład całości wejdą także filmy z komentarzami twórców, czy oddzielny poziom zwany wirtualnym muzeum. W przypadku tego ostatniego bonusu gracze będą mogli zobaczyć grafiki i modele koncepcyjne, które zostały wycięte z produkcji w czasie tworzenia. Premiera gry została zaplanowana na 16 września tego roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać