Studio Volition udostępniło w internecie zapowiedź swojej najnowszej gry – Agents of Mayhem. Jeżeli nie kojarzycie nazwy firmy, to dla przypomnienia odpowiada ona za serię Saints Row, która zdobyła sobie uznanie wśród wielu graczy. W grze Agents of Mayhem będzie mieli możliwość wcielić się w rolę superagentów z międzynarodowej organizacji M.A.Y.H.E.M. (Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds),

Naszym zadaniem jest zniweczyć niszczycielskie plany grupy łotrów ukrywających się pod sztandarem organizacji L.E.G.I.O.N. (League of Evil Gentlemen Intent on Obliterating Nations). Bohaterów z gry będziemy widzieć w kamerze umieszczonej z tyłu. Twórcy mają nam zapewnić otwarty świat, świetną fabułę oraz ciekawą mechanikę rozgrywki.

Premiera gry planowana jest na przyszły rok.


ŹRÓDŁOengadget.com
Poprzedni artykułTP-Link Groovi Ripple BS1001 – przenośny głośnik Bluetooth
Następny artykułAMD sponsorem PC Gaming Show podczas targów E3 2016
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.