overwatch burzyciel 3
overwatch burzyciel 3

Overwatch wzbogaciło się o nowego bohatera – Burzyciela. Będzie on pełnił rolę tanka w grze. Uzbrojony jest w smykałkę do majsterkowania i potężnego mecha. Prócz tego posiada siejące zniszczenie , wymyślne narzędzia, takie jak Poczwórne Działka pozwalające eliminować wrogów z daleka, Pole Minowe do zastawiania pułapek lub bombardowania wrogów oraz Adaptabilne Osłony, które zapewniają większą ochronę przed pobliskimi przeciwnikami.

Burzyciel zapewnia również nowy rodzaj mobilności – może transformować się w kulę i wykorzystać Pazur, aby rozpędzić się. Uderza tym samym we wrogów i zadaje im obrażenia. Posiada także zdolność Kafar i spada na przeciwników z wysoka.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAOC Q3279VWFD8 – monitor dla niedzielnych graczy i nie tylko
Następny artykułCall of Duty: Black Ops 4 Mystery Box Edition – edycja kolekcjonerska gry
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj