EA Play udostępniło datę premiery gry A Way Out. Nastąpi ona już 23 marca 2018 roku. Gra jest tworzona przez studio Hazelight, twórców nagradzanego Brothers – A Tale of Two Sons. Tytuł kładzie bardzo mocny nacisk na współpracę. A to dlatego, że w tą grę można grać wyłącznie w dwie osoby. Fabuła skupia się na dwóch skazańcach – Leo i Vincencie. Poznają się oboje w więzieniu, razem planują ucieczkę oraz próbują przeżyć poza murami.

Co ciekawe, współpraca będzie miała swoje plus. Gdy trwał będzie pościg, to jeden gracz będzie sterował autem, a drugi strzelał. To samo będzie się tyczyło innych sytuacji.


Poprzedni artykułWielka wyprzedaż gier Blizzarda z okazji Świąt 2017 roku
Następny artykułESL i Poznań Game Arena ogłosiły współpracę w kwestii rozgrywek
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.