Poznaliśmy grupy Intel Extreme Masters New York 2020: Online. Nowe zespoły w regionie Ameryki Północnej.

Fot. ESL - Helena Kristiansson

Już za tydzień rozpocznie się Intel Extreme Masters New York 2020: Online. Turniej został podzielony na regiony. Poznaliśmy grupy, w jakich zagrają.

Region Europy:

Grupa AGrupa B
Team VitalityFaZe Clan
ComplexityHeroic
FnaticOG
G2 EsportsBIG Clan

 

Region CIS:

W regionie Wspólnoty Niepodległych Państw będzie o co grać. W puli nagród jest 50.000 dolarów oraz do zdobycia 2500 punktów RMR. Faworytem do zwycięstwa jest oczywiście rosyjsko-ukraińska formacja Natus Vincere, która w swoim składzie ma największą gwiazdę – Oleksandra “s1mple” Kostylieva. Oprócz podopiecznych Andrii’a “B1ad3’a” Gorodenskiy’ego, wśród potencjalnych faworytów do zwycięstwa jest również Team Spirit, a obok nich rosyjskie forZe.
Grupa AGrupa B
Natus VincereGambit Youngsters
forZeNemiga Gaming
Virtus.proHellRaisers
K23Team Spirit
Cyber LegacyWinstrike Team
EspadaEthereal

 

Region Ameryki Północnej:

Ciekawie będzie również w regionie amerykańskim. Tutaj również drużyny rywalizować będą o punkty rankingu RMR. Pula nagród dla tego regionu to 60.000 dolarów, a zwycięzca otrzyma 2500 punktów rankingowych. Wśród drużyn, które zagrają na turnieju nie ma MIBR, Yeah Gaming, Swole Patrol czy też Gen.G. Brazylijczycy reprezentujący MIBR nie dostali zaproszenia z uwagi na aferę, która była jakiś czas temu odnośnie “coach bugu”. W rezultacie, na IEM New York 2020: Online zagra kilka, innych mniej znanych formacji.
Grupa AGrupa B
Evil GeniusesTeam Liquid
FURIA Esports100 Thieves
New England WhalersChaos Esports Club
TriumphMythic
Rebirth EsportsTeam One
ImPerium EsportsRGB Esports

 

Intel Extreme Masters New York 2020: Online w Europie i Ameryce Północnej rozpocznie się 6 października, natomiast tydzień później, czyli 13 października rozpocznie się rywalizacja w regionie CIS. Zwycięskie zespoły poznamy 11, 18 oraz 25 października.

Wcześniej poznaliśmy drużyny zaproszone na Intel Extreme Masters New York 2020: Online, a także dowiedzieliśmy się, że Intel Extreme Masters New York 2020: Online będzie turniejem kwalifikacyjnym do Majora, którego w tym roku nie będzie, bo został oficjalnie odwołany. Więcej informacji w języku angielskim na temat Intel Extreme Masters New York 2020: Online.