Już dzisiaj finał PGL Major Stockholm 2021!

0
81
PGL CS2 Major Copenhagen 2024
Fot. PGL

Już dzisiejszego wieczoru poznamy Mistrza PGL Major Stockholm 2021. O godzinie 20:00 rozpocznie się wielki finał turnieju, który trwa nieprzerwanie od dwóch tygodni. W grze o tytuł najlepszej formacji na świecie zagra Natus Vincere oraz G2 Esports. A co to oznacza? Na przeciwko siebie staną Oleksandr “s1mple” Kostyliev i Nikola “NiKo” Kovač. Który z nich podniesie w górę zwycięski puchar PGL Major Stockholm 2021 i będzie razem z zespołem świętował tak duży sukces jakim jest wygranie nie tylko największego turnieju na świecie, ale też o najwyższej randze? Tego dowiemy się właśnie dzisiaj.

We wczorajszych meczach półfinałowych G2 Esports musiało się dość namęczyć z Duńczykami reprezentującymi Heroic, którzy postawili poprzeczkę dość wysoko. Rywalizacja była tak zacięta, że o końcowym rezultacie i zwycięstwie musiała zadecydować trzecia mapa, na której była dogrywka, którą wygrali podopieczni Damiena “maLka” Marcela

Całkowita dominacja Natus Vincere. Zespół s1mple’a nie dał żadnych szans swoim rywalom

W drugim wczorajszym meczu półfinałowym, Natus Vincere podejmowało Gambit Esports w meczu regionu CIS. Oleksandr “s1mple” Kostyliev i jego zespół nie dał najmniejszych szans formacji Abaya “Hobbita” Khasenova i pewnie zwyciężyli wynikiem 2:0. Oglądając ten mecz można było pomyśleć, że podopieczni Konstantina “groove’a” Pikinera nie wiedzieli, co się stało na pierwszej mapie (Overpass), a po chwili przegrali następną. 

Transmisja meczu finałowego PGL Major Stockholm 2021 z polskim komentarzem na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZmiany w składzie Team Vitality?
Następny artykułNatus Vincere Mistrzem PGL Major Stockholm 2021!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.