Wiktor „TaZ” Wojtas i Filip „NEO” Kubski zagrają w jednym składzie!

0
111
Filip Neo Kubski - Virtus.pro
Fot: Virtus.pro Facebook / EPICENTER 2018

Dobre wiadomości dla osób, które lubią Wiktora „TaZa” Wojtasa, jak i również Filipa „NEO” Kubskiego. Dwaj, doświadczeni gracze, który reprezentowali rosyjską organizację Virtus.pro, a następnie wspólnie grali w ARCY, chcą stworzyć swój, nowy skład.

Wiktor „TaZ” Wojtas jak i Filip „NEO” Kubski od 2014 roku reprezentowali barwy rosyjskiej organizacji Virtus.pro. Kiedy ze składu odszedł jako pierwszy, Wiktor „TaZ” Wojtas a później kolejni zawodnicy, nikt nie wiedział, czy zawodnicy kiedykolwiek zagrają w jednym składzie. Odpowiedź dostaliśmy w grudniu 2019, kiedy do składu ARCY dołączył Filip „NEO” Kubski. Razem z drużyną zagrał w kwalifikacjach do World Electronic Sports Games 2019, a także podczas turnieju Qi Banja Luka 2019. Następnie SECTOR: MOSTBET i w United Master League.

Kiedy skład ARCY rozpadł się, nie było wiadomo czy TaZ i NEO będą ze sobą dalej razem grać. Odpowiedź dostaliśmy dzisiaj, bowiem Filip „NEO” Kubski oraz Wiktor „TaZ” Wojtas będą grali razem w jednym składzie. Obecnie trwa rekrutacja do ich, nowego zespołu.

Wiktor „TaZ” Wojtas oraz Filip „NEO” Kubski wypowiedzieli się na ten temat.

– Potrzebowaliśmy z Neo czasu, by przepracować przeszłość. Gdy grasz z kimś tyle lat, spędzasz tyle czasu i dzielisz zarówno chwile wielkiej chwały jak i porażek to trudno na bieżąco nabrać do tego dystansu i poukładać sobie niektóre sprawy. Rozłąka zadziałała na naszą korzyść. Zrozumieliśmy, że więź, która nas łączy to coś znacznie większego od gry, w którą razem gramy – mówi Taz.

– Dzisiaj otwieramy nowy rozdział, ale to wciąż ta sama ekscytująca książka – dodaje NEO.

Na pewno wielu zawodników, chciałoby zagrać w składzie z tak doświadocznymi graczami, którzy grali na wielkich, światowych turniejach m.in Majorach, by nauczyć się czegoś nowego, zdobyć doświadczenie i umiejętności.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments