Natus Vincere i FaZe Clan z awansem na PGL Major Antwerp 2022

0
78
FaZe Clan
Fot. ESL/Adela Sznajder

Poznaliśmy kolejne zespołe, które dzięki zwycięstwom w swoich meczach zapewniły sobie awans na największy turniej w Counter-Strike: Global Offensive na świecie – PGL Major Antwerp 2022.

Mistrz z PGL Major Stockholm 2021 zagra w Belgii

Mowa tu o zespole z regionu CIS – Natus Vincere. Aleksandr “s1mple” Kostyliev i jego koledzy potrzebowali czterech meczów, aby zapewnić sobie awans na PGL Major Antwerp 2022. W pierwszym meczu podopieczni Andrii “B1ad3’a” Gorodenskyi’ego pokonali QUAZAR, chociaż dla Natus Vincere nie był to wcale łatwy mecz, a nawet, wyrównany. W drugim meczu, ukraińska formacja pokonała zespół Mateusza “mantuu” Wilczewskiego, a nawet można by powiedzieć, że całkowicie zdominowała. Z kolei w trzecim meczu, Natus Vincere po trójmapowej rywalizacji musiało uznać wyższość swojego rywala, którym był zespół Caspra “cadiaNa” Mollera – Heroic. Natomiast w czwartym meczu, Oleksandr “s1mple” Kostyliev i jego koledzy pokonali Team Vitality i tym samym awansowali na PGL Major Antwerp 2022.

Kolejnym zespołem, który również awansował był FaZe Clan. Zespół Finna “karrigana” Andersena w pierwszym meczu całkowicie zdominował turecką formację Eternal Fire. W drugim meczu, Russel “Twistzz” Van Dulken i jego zespół rywalizował z francusko-duńskim Team Vitality, który postawił duży opór, a sam mecz był bardzo wyrównany. Z kolei w trzecim meczu, FaZe Clan grał z BIG. Początkowo mogło by się wydawać, że Finn “karrigan “Andersen i jego zespół będzie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, a jednak zespół Johannesa “tabseNa” Wodarza pokonał FaZe Clan. W następnym meczu, FaZe Clan pokonał MOUZ i pewnie awansował na PGL Major Antwerp 2022.

Trzecią drużyną, która zagra na PGL Major Antwerp 2022 jest forZe, chociaż dla tego zespołu turniej kwalifikacyjny nie rozpoczął się dobrze, bo w pierwszym meczu przegrali z duńskim Heroic, natomiast w drugim po wyrównanej rywalizacji pokonali GamerLegion. W trzecim meczu, forZe wygrało z OG. Z kolei w czwartym wygrało z sAw.

Transmisja z turnieju kwalifikacyjnego RMR dla regionu europejskiego w grupie A z polskim komentarzem dostępna na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Więcej artykułów na temat PGL Major Antwerp 2022.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułBLAST Premier: Spring Finals 2022 odbędzie się w Lizbonie!
Następny artykułMAD Lions kończy działalność z CS:GO
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj