Renegades pokonuje ENCE Esports w pierwszym meczu ćwierćfinałowym. Australijczycy w półfinale

0
42
Fot. Starladder / Igor Bezborodov

Renegades pokonało w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Starladder Major Berlin 2019 drużynę ze Skandynawii – ENCE Esports 2:0. Australijczycy zagrają w półfinale. To ich najlepszy wynik w historii organizacji, jeśli chodzi o grę na Majorach.

Faworytem w pierwszym meczu ćwierćfinałowym była drużyna ze Skandynawii – ENCE Esports, ale wynik mówi sam za siebie. Aaron „AZR” Ward i jego koledzy na pierwszej mapie wręcz zdominowali swoich rywali z Finlandii. Mieli przygotowane doskonałe taktyki oraz zagrania, które mogły się podobać. Co więcej, od początku byli zdecydowanym zespołem.

Mirage

Na pierwszej mapie, Mirage, formacja z Australii wygrywając rundę pistoletową, wygrała również kolejne trzy, powiększając swoją przewagę już od początku meczu. W pewnym momencie, zespół z Australii i Oceanii prowadził aż 11:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

W drugiej połowie, runda pistoletowa należała do Finów, jednak później podopieczni Aleksandara „Kassada” Trifunovića wygrali pięć rund i tym samym, zakończyli mecz wynikiem 16:5.

Nuke

Na drugiej mapie, Nuke, ENCE zaczęło grę po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową i kolejne trzy. Australijczycy odrabiali punkty do swoich rywali, ale zespół Aleksiego „Aleksib” Virolainena powiększał swoją przewagę, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6.

W drugiej połowie, Renegades zagrało świetnie rundę pistoletową, a chwilę później wyszło na prowadzenie 10:9, aby wygrać kolejne, sześć rund i pokonać swoich przeciwników ze Skandynawii wynikiem 16:12.

Renegades vs. ENCE Esports 2:0
Mirage: 16:5
Nuke: 16:12


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments