enermax aquafusion 240 white 4
enermax aquafusion 240 white 4

Enermax wprowadziło do sprzedaży chłodzenie AiO – AQUAFUSION 240 White. Cały zestaw jest koloru białego. Chłodnicę wykonano z aluminium, a jej wymiary wynoszą 274 x 120 x 27 mm. Zamontowano na niej 120 mm wentylatory SquA RGB Fans o obrotach od 500 do 2 000 RPM. Dodatkowo wyposażono je w podświetlenie ARGB z 4-pinowym złączem.

Najciekawszy jest jednak blok wodny. Zastosowano tutaj podwójną komorę – w jednej znajduje się pompa, a w drugiej płyn, który odbiera ciepło, bezpośrednio od procesora. Dzięki temu wydłużony zostaje czas pracy obu części.

Ciepło rozprasza solidnych rozmiarów radiator, a producent zaufał tutaj opatentowanej technologii Shunt Channel Technology, gdzie szeroki kanał przechodzi w standardową strukturę micro-fin.

Do oświetlenia całości zastosowano technologię oświetlenia Aurabelt i synchronizowane diody RGB. Całość współpracuje z oprogramowanie popularnych producentów: ASUS, ASRock, MSI i Gigabyte. Nie zabrakło również specjalne zewnętrznego kontrolera, który ma wbudowane 10 trybów świecenia.

Chłodzenie wodne Enermax AQUAFUSION 240 White jest dostępne w cenie około 105 dolarów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOenermaxeu.com
Poprzedni artykułCiężki okres polskiego e-sportu. Znowu nie zagramy na Majorze!
Następny artykułASUS PN62 – minikomputer do salonu, domowej i biurowej pracy
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.