HONORIS poznało rywali siódmego tygodnia HomeSweetHome. W innych grupach zagra OG oraz Team Secret

0
44
honoris taz neo
honoris taz neo

HONORIS, zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa oraz Filipa „NEO” Kubskiego zagra w siódmym tygodniu internetowego turnieju HomeSweetHome. W poprzednich dwóch, polscy zawodnicy musieli uznać wyższość swoich rywali, ale o tym w kolejnym tekście. Poznaliśmy również grupy, w których zagrają zagrają reprezentaci HONORIS. W siódmym tygodniu HomeSweetHome będziemy mogli oglądać aż siedmiu Polaków.

Rywalizacja polsko-polska, wymagająca grupa 

Zespoły zostały podzielone na cztery grupy po cztery zespoły w każdej z nich. Drużyny z reprezentantami Polski znajdują się w grupie A oraz C. Co ciekawe, w drugiej z wymienionych grup będziemy mieli rywalizację polsko-polską. Z jednej strony Karol „rallen” Rodowicz, z drugiej strony Mateusz „mantuu” Wilczewski. 

Jednak trzeba powiedzieć, że grupa w której znalazło się dwóch, polskich zawodników jest wymagająca. Oprócz OG Esports oraz Team Secret, jest również rosyjskie forZe oraz duńskie Copenhagen Flames. 

HONORIS w łatwiejszej grupie?

Jeśli chodzi o doświadczenie zawodników w HONORIS, Wiktora „TaZa” Wojtasa oraz Filipa „NEO” Kubskiego, z pewnością tak jest, ale z drugiej strony w ich grupie znaleźli się również takie drużyny, jak Complexity Gaming, czy też Nordavind. 

Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w grupie jest zespół Kristiana „k0nfiga” Wienecke, Complexity Gaming. W wielkim finale trzeciego tygodnia pokonali niemieckie BIG 2:1, a w finale czwartego pokonali Team Secret 2:0. Czy zatem jest to łatwiejsza grupa dla HONORIS? Trudno powiedzieć. Można odnieść się do innej rzeczy. Trzeba spojrzeć także na inny fakt, ile grają ze sobą zawodnicy HONORIS, a ile pozostali rywale.

Już w pierwszym, jutrzejszym meczu, HONORIS zagra z triumfatorami trzeciego i czwartego tygodnia – Complexity Gaming.

Jak zagrało HONORIS w poprzednich tygodniach turnieju? Zapraszamy do pozostałych tekstów dotyczących HomeSweetHome: Nieudana inauguracja HONORIS w szóstym tygodniu HomeSweetHome, a także HONORIS przegrywa z sAw i kończy swoją przygodę z HomeSweetHome Cup 6


Poprzedni artykułDebiut nowego składu Astralis, rewanżowy mecz z ENCE. Przed nami pierwszy dzień BLAST Premier Showdown 2020
Następny artykułThe International 2020 Battle Pass – przepustka bitewna do DOTA 2
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments