Tarczyński Protein Team – nowa organizacja na polskiej scenie.

0
57
Tarczyński Protein Team
Fot. wiadomość prasowa

Marka Tarczyński rusza z kolejnym projektem związanym ze światem e-sportu. Po sukcesie sponsoringu tytularnego Tarczyński Studio Live, które w ciągu roku stało się jednym z najpopularniejszych polskich kanałów streamujących turnieje na platformie Twitch, przyszedł na kolejny krok, który marka przygotowuje przy współpracy z agencją Cyberwolves.

Tarczyński Studio Live to telewizja online dedykowana dla graczy. Na kanale Twitch,
transmitowane są najpopularniejsze turnieje esportowe, które przyciągają do kibicowania licznych sympatyków drużyn biorących udział w rozgrywkach.

Teraz w studio i nie tylko w nim fani sportów elektronicznych będą mogli śledzić zmagania
Tarczyński Protein Team – drużyny esportowej, która skupi się na zawodnikach w grze Counter Strike: Global Offensive. Celem zespołu jest wzbicie się na szczyt polskiego rankingu, a także rywalizacja z najlepszymi drużynami w europie. Pierwszym sprawdzianem organizacji będzie uczestnictwo w drugiej odsłonie turnieju European Development Championships. Pierwsze spotkanie przypada 5 lutego, gdzie w grupie nowo powstały zespół zmierzy się z białoruską formacją – Nemiga. Mecz będzie można obserwować na kanale twitch – Tarczyński Studio Live.

Myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że e-sport to przyszłość zarówno w branży sportowej i
marketingowej. Fenomen tego obszaru dostrzegliśmy już jakiś czas temu, ponieważ świetnie wpisuje się w strategię rozwoju marki Tarczyński. Dlatego też po niewątpliwym Sukcesie Tarczyński Studio Live zdecydowaliśmy się na kolejny krok w tym obszarze i stworzenie własnej organizacji, która rywalizować będzie na polskich i międzynarodowych arenach. Chcemy budować świadomość młodych konsumentów związaną z pożywnością przekąsek, szczególnie tych wysokobiałkowych i wiemy, że poprzez e-sport możemy zrealizować ten cel – mówi Tomasz Tarczyński, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i eksportu Tarczyński S.A

Tarczyński Protein Team to projekt, na którym bardzo Nam zależało. Cieszę się, że po kilku
miesiącach pracy możemy zaprezentować go światu. Przed drużyną stawiane są spore
oczekiwania, ale z pewnością są one w pełni do zrealizowania. Sam skład zostanie ogłoszony w najbliższych dniach. Na ten moment mogę dodać, że jest to świetne połączenie doświadczenia ze świeżą, młodą krwią – Powiedział menadżer zespołu, Kamil Zieliński.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Cyberwolves.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCORSAIR MP600 CORE – premiera nowego dysku M.2 NVMe 4.0
Następny artykułAstralis lepsze od OG, Ninjas in Pyjamas pokonuje BIG na BLAST Premier: Spring Groups 2021
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.